s/y Moonshine

Załoga

Marta, Jola, Wojtek i Łukasz

Witaj w dzienniku naszej podróży! Jesteśmy czworgiem przyjaciół, którzy poznali się kilka lat temu w trakcie studiów w Krakowie. Od 2014 roku (nie)regularnie podróżujemy (razem i osobno) i mimo, że mieszkaliśmy w różnych miejscach świata (Kraków, Warszawa, Lizbona, Amsterdam, Tokio), udało nam się utrzymać świetny kontakt i podtrzymać miłość do odkrywania na nowo miejsc już odkrytych.

We wrześniu 2019 roku udało nam się zrealizować jeden z naszych najbardziej szalonych planów - kupiliśmy 11-metrowy jacht żaglowy, na którym zamierzamy mieszkać i pływać przez następny rok.

Decyzja o zmianie stylu życia poprzedzona była dwoma latami czasochłonnych przygotowań związanych zarówno ze znalezieniem odpowiedniej łódki, jak i poprawieniem naszych umiejętności. W tym roku planujemy wypłynąć z Burnham on Crouch (Wielka Brytania) i popłynąć na południe ku cieplejszej pogodzie.

Ta strona będzie naszym dziennikiem, sposobem na utrwalenie wspomnień i utwierdzenie rodziców w przekonaniu, że jesteśmy bezpieczni i dobrze się bawimy (Mamo, jest super!).

Dzięki za odwiedziny. Zapraszamy na pozostałe podstrony i na nasze profile społecznościowe.

Załoga Moonshine